DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Ostatní

 
 

Mikromasáž očního okolí 

Při mikromasáži očního okolí se snižuje prohloubení vrásek okolo očí, zmenšují se váčky pod očima, snižuje nitrooční tlak a tím se posiluje zrak, napomáhá k lepšímu zprůchodnění dutin.
Mikromasáž také posiluje obočí které během let klesá a hlavně výrazně se promastí a prokrví kůže, čímž se oddaluje její ztenčení a předčasné stárnutí. Mikromasáž napomáhá vyplavit toxiny, jež jsou odváděny do lymfatických cest, podporuje obnovu buněk, zabraňuje ztrátě vlhkosti pokožky.


Mikromasáž očního okolí zvyšuje pružnost a výživu pokožky na místě, kde se nejvíce projevuje únava, stres a škodlivé vnější vlivy. Skládá se z jemných hladivých tahů, kroužkování, poštipů a poklepů, které na sebe jemně navazují a střídají se s mírným tlakem.
 

Doba trvání: 15 minut

Cena: 150,- Kč 

 

Masáž obličeje + mikromasáž očního okolí

Masáž obličeje má ze všech masáží největší relaxační účinky především na centrální nervovou soustavu. Náš obličej odráží emoce a nálady. Stres a napětí může mít na náš vzhled ničivý dopad. 

Kombinace několika technik je velice účinná v prevenci proti stárnutí pleti, ochablosti a omezení tvorby vrásek. Přispívá k svalovému a hlavně nervovému uvolnění. Napomáhá k ke zklidnění celého organismu a ke zlešení celkového vzhledu. 

Provádí se jemným uvolněním pokožky hlavy, uklidňujícími technikami obličejové masáže a dekoltu. Masáž obsahuje prvky akupresury a energické masáže.

Cena: 300,- Kč/30 min,  500,- Kč/60 min